Logo_Web

Stuga BL1767, Saltum, för 5 personer och 1 husdjur

Hus-ID: BL1767
Saltum Strandvej 209, Saltum
5 gäster
3 sovrum
1 badrum
1 stk husdjur
Stugor i Saltum, Nord­jyl­land, med plats för 5 vuxna och 1 husdjur. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin, disk­ma­skin och tor­k­tum­la­re i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 250 meter till närmaste strand och 1 400 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 95 kvm stor med en tomt på 2 580 kvm.

Andra faciliteter

5 vuxna
1 stk husdjur
95 m² boyta
Byggt i 1978
Renovert i 2019
Elvärme
Vat­ten­ko­ka­re

Rum

Badrum
Kök
Sovrum : 3
Var­dags­rum

Avstånd

2,7 km till re­stau­rang
6,2 km till golfbana

Regler

Laddning av elbil är inte tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Rengöring in­klu­de­rad

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

Destination

Loading...

Feriepartner Blokhus

IMG 4989

Blokhus är ett semesterparadis vid Västerhavet, känt för sina vita sandstränder och storslagna natur som sträcker sig från sanddyner till skogsområden. Staden erbjuder aktiviteter för hela familjen, såsom vandringar, cykling, konserter och nöjesparker, och har även ett rikt restaurangliv och många spännande butiker. Mitt i staden hittar du Feriepartner, som hjälper dig att hitta det perfekta semesterhuset. Blokhus är idealiskt för en oförglömlig familjesemester året runt.

Feriepartner Blokhus