Logo_Web

Stuga BL1224, Saltum, för 6 personer och 1 husdjur

Hus-ID: BL1224
Vikingebanke 7, Saltum
6 gäster
3 sovrum
1 badrum
1 stk husdjur
Stugor i Saltum, Nord­jyl­land, med plats för 6 vuxna och 1 husdjur. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin och disk­ma­skin i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 2 000 meter till närmaste strand och 2 700 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 79 kvm stor med en tomt på 1 641 kvm.

Andra faciliteter

6 vuxna
1 stk husdjur
79 m² boyta
Byggt i 1978
Renovert i 2025
Värmepump
Vat­ten­ko­ka­re

Rum

Badrum
Eko­no­mi­u­t­rym­me
Kök allrum
Sovrum : 3
Var­dags­rum

Avstånd

Regler

Laddning av elbil är inte tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Rengöring in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Blokhus

IMG 4989

Blokhus är ett semesterparadis vid Västerhavet, känt för sina vita sandstränder och storslagna natur som sträcker sig från sanddyner till skogsområden. Staden erbjuder aktiviteter för hela familjen, såsom vandringar, cykling, konserter och nöjesparker, och har även ett rikt restaurangliv och många spännande butiker. Mitt i staden hittar du Feriepartner, som hjälper dig att hitta det perfekta semesterhuset. Blokhus är idealiskt för en oförglömlig familjesemester året runt.

Feriepartner Blokhus