Stuga JB232, Tranum Strand, för 8 personer
Hus-ID: JB232När du hyr denna semesterbostad får du även tillgång till bastu och internet. Det är 3 400 meter till närmaste strand och 2 000 meter bort finns inköpsmöjligheter.
Bostaden är 120 kvm stor med en tomt på 1 552 kvm.
Andra faciliteter
Rum
Avstånd
Regler
Rekommendationer från Sommarhusägare
När vi själva är i huset börjar semestern nästan alltid med en promenad ner till det brusande Nordsjön – det är helt enkelt ett måste för oss.
Vill ni uppleva de stora flockarna av kronhjortar rekommenderar vi en morgontur eller en tur i skymningen till de öppna områdena strax utanför fritidshusområdet, där djuren ofta visar sig.
En vandring i vackra Fosdalen är också en stark rekommendation – här möts ni av natur, lugn och ett varierat landskap nära kusten.
För barnfamiljer är Blokhus Badeland och den närliggande fotbollsgolfbanan säkra favoriter. När dagen går mot sitt slut samlas familjen gärna i huset för ett mysigt parti biljard eller bordfotboll.
Vi önskar er en riktigt härlig semester!
Anna & Kasper
Inkluderat i priset
Gratis inträde/rabatt till badland/simhall
Blokhus Feriecenter
Avbeställningsförsäkring
Rengöring inkluderad
Gratis tillgång till aktiviteter













