Logo_Web

Stuga 40310, As Vig, för 4 personer och 2 husdjur

Hus-ID: 40310
As Hedegård 7, As Vig
4 gäster
3 sovrum
1 badrum
Husdjur: Alle husdjur tillåtet
Stugor i As Vig, Östjyl­land, med plats för 2 vuxna, 2 barn och 2 husdjur. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom disk­ma­skin i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 200 meter till närmaste strand och 1 000 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 60 kvm stor med ett 9 kvm stort annex och en tomt på 250 kvm.

Andra faciliteter

2 barn
2 vuxna
2 stk husdjur
1 stk våningar i byggnaden
9 m² annexyta
60 m² boyta
Byggt i 1957

Rum

Annex
Badrum
Kök
Sovrum : 3
Träd­gårds­rum
Var­dags­rum

Avstånd

200 m till kust
8,0 km till re­stau­rang
8,0 km till golfbana
15,0 km till simhall
200 m till hav

Regler

Husdjur: Alle husdjur tillåtet
Laddning av elbil är inte tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Rengöring in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Juelsminde

473A2374 (1)
Stugs­e­me­ster nära Jyllands största at­trak­tio­ner och Danmarks näst största stad, Aarhus. Vårt område erbjuder ett flertal up­ple­vel­ser för bar­n­fa­mil­jer, men också för dig som bara vill njuta av lugnet och stil­lhe­ten nära stranden och naturen, samtidigt som det är snabbt att ta sig till stor­sta­den och dess många kul­tu­rel­la er­b­ju­dan­den. Vi känner varje hörn av Odder och Ju­els­min­de, och du är faktiskt så lycklig att vi har ett kontor på båda ställena. Därför är vi alltid redo att hjälpa dig, oavsett om du väljer en stugs­e­me­ster i Odder eller Ju­els­min­de.
Feriepartner Juelsminde