Logo_Web

Stuga LK2142, Løkken Strand og By, för 6 personer

Hus-ID: LK2142
Agathevej 1, Løkken Strand og By
6 gäster
3 sovrum
1 badrum
Husdjur inte tillåtna
Stugor i Løkken Strand og By, Nord­jyl­land, med plats för 6 vuxna. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom disk­ma­skin i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 300 meter till närmaste strand och 2 100 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 67 kvm stor med en tomt på 1 000 kvm.

Andra faciliteter

6 vuxna
67 m² boyta
Byggt i 1982
1 000 m² tomtyta
Renovert i 2020
Braskamin
Elvärme
Värmepump

Rum

Badrum
Kök
Skur
Sovrum : 3
Var­dags­rum

Avstånd

300 m till stranden
1,6 km till re­stau­rang
3,0 km till golfbana

Regler

Husdjur inte tillåtna
Laddning av elbil är inte tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Rengöring in­klu­de­rad

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Vatten in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Løkken

Gruppebillede af medarbejderne i Feriepartner Løkken

Välkommen till Løkken, där du kan njuta av vackra kustlandskap och en livlig stadskärna. Vårt dedikerade team känner området och hjälper dig att hitta det perfekta stuga. Oavsett om du söker avkoppling eller äventyr, står vi redo att göra din semester oförglömlig. Upplev det bästa av Nordjylland med oss som ditt lokala uthyrningsföretag, och låt oss se till att din semester blir något alldeles extra.

Feriepartner Løkken