Logo_Web

Stuga LK2082, Løkken Strand og By, för 8 personer

Hus-ID: LK2082
Astavej 14, Løkken Strand og By
8 gäster
4 sovrum
2 badrum
Husdjur inte tillåtna
Stugor i Løkken Strand og By, Nord­jyl­land, med plats för 8 vuxna. Trevlig inredning, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin, disk­ma­skin och tor­k­tum­la­re i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till bastu och internet. Det är 450 meter till närmaste strand och 2 500 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 127 kvm stor med en tomt på 2 611 kvm, där det bl.a. finns sandlåda.

Andra faciliteter

8 vuxna
127 m² boyta
Byggt i 2009
2 611 m² tomtyta
Elvärme
Värmepump
Ame­ri­kanskt kylskåp
Vat­ten­ko­ka­re

Rum

Badrum : 2
Eko­no­mi­u­t­rym­me
Kök
Matrum
Sovrum : 4
Var­dags­rum

Avstånd

450 m till stranden
2,5 km till re­stau­rang
3,0 km till golfbana

Regler

Husdjur inte tillåtna
Laddning av elbil är inte tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Rengöring in­klu­de­rad

  • Vatten in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Løkken

Gruppebillede af medarbejderne i Feriepartner Løkken
Välkommen till Løkken, där du kan njuta av vackra kust­land­s­kap och en livlig stadskär­na. Vårt de­di­ke­ra­de team känner området och hjälper dig att hitta det perfekta stuga. Oavsett om du söker av­kop­pling eller äventyr, står vi redo att göra din semester oförg­löm­lig. Upplev det bästa av Nord­jyl­land med oss som ditt lokala ut­hyr­nings­före­tag, och låt oss se till att din semester blir något alldeles extra.
Feriepartner Løkken