Logo_Web

Stuga LK2129, Furreby, för 10 personer och 2 husdjur

Hus-ID: LK2129
Diget 18, Furreby
10 gäster
4 sovrum
1 badrum
Husdjur: Alle husdjur tillåtet
Stugor i Furreby, Nord­jyl­land, med plats för 10 vuxna och 2 husdjur. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin och disk­ma­skin i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 450 meter till närmaste strand och 1 500 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 126 kvm stor med en tomt på 1 256 kvm, där det bl.a. finns gungor och sandlåda.

Andra faciliteter

10 vuxna
2 stk husdjur
126 m² boyta
Byggt i 1988
Inom­huspool
Badtunna
Braskamin

Rum

Badrum
Gäst­to­a­lett
Kök
Skur
Sovloft/hems
Sovrum : 4
Var­dags­rum

Avstånd

450 m till stranden
2,0 km till re­stau­rang
2,8 km till golfbana

Regler

Husdjur: Alle husdjur tillåtet
Laddning av elbil är inte tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Rengöring in­klu­de­rad

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

Destination

Loading...

Feriepartner Løkken

Gruppebillede af medarbejderne i Feriepartner Løkken

Välkommen till Løkken, där du kan njuta av vackra kustlandskap och en livlig stadskärna. Vårt dedikerade team känner området och hjälper dig att hitta det perfekta stuga. Oavsett om du söker avkoppling eller äventyr, står vi redo att göra din semester oförglömlig. Upplev det bästa av Nordjylland med oss som ditt lokala uthyrningsföretag, och låt oss se till att din semester blir något alldeles extra.

Feriepartner Løkken