Logo_Web

Stuga LK1886, Løkken Strand og By, för 24 personer och 6 husdjur

Hus-ID: LK1886
Kallehaven 3, Løkken Strand og By
24 gäster
12 sovrum
4 badrum
Husdjur: Alle husdjur tillåtet
Stugor i Løkken Strand og By, Nord­jyl­land, med plats för 24 vuxna och 6 husdjur. Trevlig inredning, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin, disk­ma­skin och tor­k­tum­la­re i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till bastu och internet. Det är 420 meter till närmaste strand och 500 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 371 kvm stor med en tomt på 1 111 kvm.

Andra faciliteter

24 vuxna
6 stk husdjur
371 m² boyta
Byggt i 2022
1 111 m² tomtyta
Bastu
Fjär­rvär­me
Vat­ten­ko­ka­re

Rum

Ak­ti­vi­tets­rum
Badrum : 4
Kök
Sovrum : 12
Var­dags­rum
Mo­tions­rum

Avstånd

420 m till stranden
500 m till shopping
700 m till re­stau­rang
800 m till golfbana

Regler

Husdjur: Alle husdjur tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Rengöring in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Løkken

Gruppebillede af medarbejderne i Feriepartner Løkken
Välkommen till Løkken, där du kan njuta av vackra kust­land­s­kap och en livlig stadskär­na. Vårt de­di­ke­ra­de team känner området och hjälper dig att hitta det perfekta stuga. Oavsett om du söker av­kop­pling eller äventyr, står vi redo att göra din semester oförg­löm­lig. Upplev det bästa av Nord­jyl­land med oss som ditt lokala ut­hyr­nings­före­tag, och låt oss se till att din semester blir något alldeles extra.
Feriepartner Løkken

Liknande stugor