Logo_Web

Stuga LK1957, Rubjerg, för 10 personer och 2 husdjur

Hus-ID: LK1957
Kronholmsvej 151, Rubjerg
10 gäster
4 sovrum
3 badrum
Husdjur: Bara hund tillåtet
Stugor i Rubjerg, Nord­jyl­land, med plats för 10 vuxna och 2 husdjur. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin, disk­ma­skin och tor­k­tum­la­re i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 1 530 meter till närmaste strand och 5 000 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 179 kvm stor med ett 18 kvm stort annex och en tomt på 5 272 kvm, där det bl.a. finns gungor, sandlåda och st­uds­mat­ta.

Andra faciliteter

10 vuxna
2 stk husdjur
18 m² annexyta
179 m² boyta
Byggt i 2012
5 272 m² tomtyta
Braskamin
Elvärme

Rum

Ak­ti­vi­tets­rum
Annex
Badrum : 3
Eko­no­mi­u­t­rym­me
Kök allrum
Sovloft/hems : 4
Sovrum : 4
Var­dags­rum

Avstånd

2,5 km till re­stau­rang
5,7 km till golfbana

Regler

Husdjur: Bara hund tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Rengöring in­klu­de­rad

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Vatten in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Løkken

Gruppebillede af medarbejderne i Feriepartner Løkken
Välkommen till Løkken, där du kan njuta av vackra kust­land­s­kap och en livlig stadskär­na. Vårt de­di­ke­ra­de team känner området och hjälper dig att hitta det perfekta stuga. Oavsett om du söker av­kop­pling eller äventyr, står vi redo att göra din semester oförg­löm­lig. Upplev det bästa av Nord­jyl­land med oss som ditt lokala ut­hyr­nings­före­tag, och låt oss se till att din semester blir något alldeles extra.
Feriepartner Løkken