Logo_Web

Stuga LK2029, Grønhøj, för 5 personer och 1 husdjur

Hus-ID: LK2029
Magdalenevej 55, Grønhøj
5 gäster
3 sovrum
1 badrum
Husdjur: Bara hund tillåtet
Stugor i Grønhøj, Nord­jyl­land, med plats för 4 vuxna, 1 barn och 1 husdjur. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin och disk­ma­skin i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 850 meter till närmaste strand och 5 300 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 76 kvm stor med en tomt på 1 350 kvm.

Andra faciliteter

1 barn
4 vuxna
1 stk husdjur
76 m² boyta
Byggt i 1984
1 350 m² tomtyta
Renovert i 2009
Braskamin

Rum

Badrum
Hall
Kök
Matrum
Sovrum : 3
Var­dags­rum

Avstånd

3,9 km till re­stau­rang
5,7 km till golfbana
850 m till hav

Regler

Husdjur: Bara hund tillåtet
Laddning av elbil är inte tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Rengöring in­klu­de­rad

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

Destination

Loading...

Feriepartner Løkken

Gruppebillede af medarbejderne i Feriepartner Løkken

Välkommen till Løkken, där du kan njuta av vackra kustlandskap och en livlig stadskärna. Vårt dedikerade team känner området och hjälper dig att hitta det perfekta stuga. Oavsett om du söker avkoppling eller äventyr, står vi redo att göra din semester oförglömlig. Upplev det bästa av Nordjylland med oss som ditt lokala uthyrningsföretag, och låt oss se till att din semester blir något alldeles extra.

Feriepartner Løkken