Logo_Web

Stuga LK1945, Løkken Strand og By, för 6 personer och 2 husdjur

Hus-ID: LK1945
Østergårdsvej 36, Løkken Strand og By
6 gäster
2 sovrum
1 badrum
Husdjur: Bara hund tillåtet
Stugor i Løkken Strand og By, Nord­jyl­land, med plats för 6 vuxna och 2 husdjur. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin och disk­ma­skin i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 200 meter till närmaste strand och 1 500 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 80 kvm stor med en tomt på 200 kvm, där det bl.a. finns sandlåda.

Andra faciliteter

6 vuxna
2 stk husdjur
80 m² boyta
Byggt i 1960
200 m² tomtyta
Renovert i 2016
Braskamin
Elvärme

Rum

Badrum
Hall
Kök allrum
Sovrum : 2
Träd­gårds­rum

Avstånd

200 m till stranden
1,5 km till shopping
1,5 km till re­stau­rang

Regler

Husdjur: Bara hund tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Rengöring in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Løkken

Gruppebillede af medarbejderne i Feriepartner Løkken

Välkommen till Løkken, där du kan njuta av vackra kustlandskap och en livlig stadskärna. Vårt dedikerade team känner området och hjälper dig att hitta det perfekta stuga. Oavsett om du söker avkoppling eller äventyr, står vi redo att göra din semester oförglömlig. Upplev det bästa av Nordjylland med oss som ditt lokala uthyrningsföretag, och låt oss se till att din semester blir något alldeles extra.

Feriepartner Løkken