Logo_Web

Stuga 2314, Ulvshale Skov , för 10 personer

Hus-ID: 2314
Cedervej 4 B, Ulvshale Skov
10 gäster
3 sovrum
2 badrum
Husdjur inte tillåtna
Stugor i Ulvshale Skov , Sydsjæl­land, med plats för 8 vuxna och 2 barn. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin, disk­ma­skin och tor­k­tum­la­re i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 500 meter till närmaste strand och 9 000 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 160 kvm stor med en tomt på 4 000 kvm.

Andra faciliteter

2 barn
8 vuxna
160 m² boyta
Byggt i 2025
4 000 m² tomtyta
Vat­ten­ko­ka­re
Frys
Kaf­fe­bryg­ga­re

Rum

Badrum : 2
Hall
Kök
Sovrum : 3
Var­dags­rum : 2

Avstånd

2,0 km till stranden
500 m till kust

Regler

Husdjur inte tillåtna
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Rengöring in­klu­de­rad

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

Destination

Loading...

Feriepartner Møn & Stevns

Feriepartner Møn-Stevns

Med en stugsemester hos Feriepartner Møn-Stevns har du 385 km kustlinje till ditt förfogande. Den långa kuststräckan är full av fantastiska upplevelser. Här kan du uppleva Stevns och Møns Klint, som är en del av UNESCO:s världsarv. Møn och Nyord är de bästa platserna i världen för att titta på stjärnor. Hos oss kan du utforska, ta ett dopp i det blå eller ta en välförtjänt paus mitt i den danska naturen med fågelsång och högt gräs. Vi är lokala och har stor kunskap om vårt område. Vi står alltid redo att visa dig vägen till de allra bästa semesterupplevelserna, stora som små.

Feriepartner Møn & Stevns