Logo_Web

Stuga 30482, Saksild Strand, för 7 personer och 1 husdjur

Hus-ID: 30482
Glentevej 54, Saksild Strand
7 gäster
4 sovrum
1 badrum
Husdjur: Bara hund tillåtet
Stugor i Saksild Strand, Östjyl­land, med plats för 7 vuxna och 1 husdjur. Trevlig inredning, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin och disk­ma­skin i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 100 meter till närmaste strand och 1 700 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 65 kvm stor med ett 24 kvm stort annex och en tomt på 603 kvm.

Andra faciliteter

7 vuxna
1 stk husdjur
1 stk våningar i byggnaden
24 m² annexyta
65 m² boyta
Byggt i 1968
Renovert i 2024

Rum

Annex
Badrum
Gäst­to­a­lett
Hall
Kök allrum
Sovrum : 4
Var­dags­rum

Avstånd

100 m till kust
300 m till re­stau­rang
8,0 km till golfbana
6,0 km till simhall
100 m till hav

Regler

Husdjur: Bara hund tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Rengöring in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Odder

473A2374
Stugs­e­me­ster nära Jyllands största at­trak­tio­ner och Danmarks näst största stad, Aarhus. Vårt område erbjuder en mängd up­ple­vel­ser för bar­n­fa­mil­jer, men även för dig som bara vill njuta av lugnet och stil­lhe­ten nära stranden och naturen, samtidigt som det är snabbt att komma till stor­sta­den och dess många kul­tu­rel­la er­b­ju­dan­den. Vi känner varje hörn av Odder och Ju­els­min­de, och du är faktiskt så lycklig att vi har ett kontor på båda platserna. Därför står vi alltid redo att hjälpa dig, oavsett om du väljer en stugs­e­me­ster i Odder eller Ju­els­min­de.
Feriepartner Odder