Logo_Web
Stuga 30012, Ajstrup Strand, för 8 personer och 1 husdjur

Stuga 30012, Ajstrup Strand, för 8 personer och 1 husdjur

Hus-ID: 30012
Peter Eriksens Vej 1, Ajstrup Strand
8 gäster
4 sovrum
2 badrum
Hundvänlig
Stugor i Ajstrup Strand, Östjyl­land, med plats för 8 vuxna och 1 husdjur. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin, disk­ma­skin och tor­k­tum­la­re i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 50 meter till närmaste strand och 2 500 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 210 kvm stor med en tomt på 856 kvm.

Andra faciliteter

8 vuxna
1 stk husdjur
2 stk våningar i byggnaden
210 m² boyta
Byggt i 2003
Hav­sut­sikt
Panorama

Rum

Ak­ti­vi­tets­rum
Badrum : 2
Eko­no­mi­u­t­rym­me
Gäst­to­a­lett
Hall
Kök allrum
Sovrum : 4
Var­dags­rum

Avstånd

2,0 km till re­stau­rang
10,0 km till golfbana
12,0 km till simhall
50 m till hav

Regler

Laddning av elbil är inte tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Rengöring in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Odder

473A2374

Stugsemester nära Jyllands största attraktioner och Danmarks näst största stad, Aarhus. Vårt område erbjuder en mängd upplevelser för barnfamiljer, men även för dig som bara vill njuta av lugnet och stillheten nära stranden och naturen, samtidigt som det är snabbt att komma till storstaden och dess många kulturella erbjudanden. Vi känner varje hörn av Odder och Juelsminde, och du är faktiskt så lycklig att vi har ett kontor på båda platserna. Därför står vi alltid redo att hjälpa dig, oavsett om du väljer en stugsemester i Odder eller Juelsminde.

Feriepartner Odder

Liknande stugor