Logo_Web

Stuga 30371, Saksild Strand, för 6 personer

Hus-ID: 30371
Skovlunden 10, Saksild Strand
6 gäster
3 sovrum
1 badrum
Husdjur inte tillåtna
Stugor i Saksild Strand, Östjyl­land, med plats för 6 vuxna. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin, disk­ma­skin och tor­k­tum­la­re i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 350 meter till närmaste strand och 2 200 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 130 kvm stor med en tomt på 1 224 kvm, där det bl.a. finns sandlåda.

Andra faciliteter

6 vuxna
1 stk våningar i byggnaden
130 m² boyta
Byggt i 1964
Delvis renoverat i 2006
Renovert i 2022
Badtunna

facility.rooms

Ak­ti­vi­tets­rum
Badrum
Gäst­to­a­lett
Kök allrum
Skur
Sovrum : 3
Var­dags­rum

Avstånd

350 m till kust
400 m till re­stau­rang
12,5 km till golfbana
8,0 km till simhall
350 m till hav

Regler

Husdjur inte tillåtna
Laddning av elbil är inte tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Rengöring in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Odder

473A2374

Stugsemester nära Jyllands största attraktioner och Danmarks näst största stad, Aarhus. Vårt område erbjuder en mängd upplevelser för barnfamiljer, men även för dig som bara vill njuta av lugnet och stillheten nära stranden och naturen, samtidigt som det är snabbt att komma till storstaden och dess många kulturella erbjudanden. Vi känner varje hörn av Odder och Juelsminde, och du är faktiskt så lycklig att vi har ett kontor på båda platserna. Därför står vi alltid redo att hjälpa dig, oavsett om du väljer en stugsemester i Odder eller Juelsminde.

Feriepartner Odder