Logo_Web

Stuga 30562, Saksild Strand, för 4 personer och 2 husdjur

Hus-ID: 30562
Spongsvej 30, Saksild Strand
4 gäster
2 sovrum
1 badrum
Husdjur: Alle husdjur tillåtet
Stugor i Saksild Strand, Östjyl­land, med plats för 4 vuxna och 2 husdjur. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin och disk­ma­skin i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 300 meter till närmaste strand och 4 500 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 65 kvm stor med en tomt på 1 310 kvm, där det bl.a. finns gungor.

Andra faciliteter

4 vuxna
2 stk husdjur
65 m² boyta
Byggt i 1978
Delvis renoverat i 2018
Renovert i 2020
Braskamin

Rum

Badrum
Kök
Sovrum : 2
Var­dags­rum

Avstånd

300 m till kust
4,5 km till re­stau­rang
13,0 km till golfbana
7,0 km till simhall
300 m till hav

Regler

Husdjur: Alle husdjur tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Rengöring in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Odder

473A2374
Stugs­e­me­ster nära Jyllands största at­trak­tio­ner och Danmarks näst största stad, Aarhus. Vårt område erbjuder en mängd up­ple­vel­ser för bar­n­fa­mil­jer, men även för dig som bara vill njuta av lugnet och stil­lhe­ten nära stranden och naturen, samtidigt som det är snabbt att komma till stor­sta­den och dess många kul­tu­rel­la er­b­ju­dan­den. Vi känner varje hörn av Odder och Ju­els­min­de, och du är faktiskt så lycklig att vi har ett kontor på båda platserna. Därför står vi alltid redo att hjälpa dig, oavsett om du väljer en stugs­e­me­ster i Odder eller Ju­els­min­de.
Feriepartner Odder