Logo_Web

Stuga 0139, Kongsmark, för 8 personer och 2 husdjur

Hus-ID: 0139
Gertrud Rasksvej 14, Kongsmark
8 gäster
4 sovrum
2 badrum
Husdjur: Alle husdjur tillåtet
Stugor i Kongsmark, Vä­stjyl­land, med plats för 8 vuxna och 2 husdjur. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin, disk­ma­skin och tor­k­tum­la­re i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till bastu och internet. Det är 3 500 meter till närmaste strand och 2 000 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 140 kvm stor med en tomt på 3 000 kvm, där det bl.a. finns gungor och sandlåda.

Andra faciliteter

8 vuxna
2 stk husdjur
140 m² boyta
Badkar
Byggt i 2006
Panorama
Utsikt över landskap

Rum

Badrum : 2
Hall
Kök allrum
Sovrum : 4
Var­dags­rum

Avstånd

7,0 km till re­stau­rang
7,0 km till golfbana

Regler

Husdjur: Alle husdjur tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Rengöring in­klu­de­rad

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

Destination

Loading...

Feriepartner Rømø

Feriepartner Rømø (nyt)

På Vadehavsperlan Rømø väntar en unik natur på att bli utforskad, särskilt de breda och vita sandstränderna som rymmer oförglömliga minnen. Dessutom erbjuder Rømø massor av aktiviteter, bl.a. olika former av windsport, som inte kan utövas på många andra ställen i Europa. Det finns två alternativ för att ta sig till Rømø – dämningen som förbinder Rømø med fastlandet och färjan som troget pendlar mellan den välkända tyska semesterön Sylt och Rømø. Detta skapar en mängd utflyktsmöjligheter.

Feriepartner Rømø