Logo_Web

Stuga 0133, Kongsmark, för 6 personer

Hus-ID: 0133
Gl Skinnevej 14, Kongsmark
6 gäster
3 sovrum
1 badrum
Husdjur inte tillåtna
Stugor i Kongsmark, Vä­stjyl­land, med plats för 6 vuxna. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin och disk­ma­skin i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 5 000 meter till närmaste strand och 4 300 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 102 kvm stor med en tomt på 2 505 kvm.

Andra faciliteter

6 vuxna
102 m² boyta
Byggt i 1986
2 505 m² tomtyta
Renovert i 2010
Badtunna
Elvärme

Rum

Badrum
Kök
Sovrum : 3
Var­dags­rum

Avstånd

5,0 km till stranden
4,3 km till shopping
5,0 km till re­stau­rang
6,0 km till golfbana
1,5 km till Vadehavet

Regler

Husdjur inte tillåtna
Laddning av elbil är inte tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Rengöring in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Rømø

Feriepartner Rømø (nyt)

På Vadehavsperlan Rømø väntar en unik natur på att bli utforskad, särskilt de breda och vita sandstränderna som rymmer oförglömliga minnen. Dessutom erbjuder Rømø massor av aktiviteter, bl.a. olika former av windsport, som inte kan utövas på många andra ställen i Europa. Det finns två alternativ för att ta sig till Rømø – dämningen som förbinder Rømø med fastlandet och färjan som troget pendlar mellan den välkända tyska semesterön Sylt och Rømø. Detta skapar en mängd utflyktsmöjligheter.

Feriepartner Rømø