Logo_Web

Stuga 0242, Lakolk, för 10 personer

Hus-ID: 0242
Lakolk 242, Lakolk
10 gäster
3 sovrum
1 badrum
Husdjur inte tillåtna
Stugor i Lakolk, Vä­stjyl­land, med plats för 10 vuxna. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin, disk­ma­skin och tor­k­tum­la­re i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till bastu och internet. Det är 400 meter till närmaste strand och 800 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 106 kvm stor med en tomt på 1 000 kvm.

Andra faciliteter

10 vuxna
106 m² boyta
Byggt i 2010
1 000 m² tomtyta
Braskamin
Elvärme
Värmepump
Vat­ten­ko­ka­re

Rum

Badrum
Gäst­to­a­lett
Kök
Sovloft/hems : 2
Sovrum : 3
Var­dags­rum

Avstånd

800 m till re­stau­rang
10,0 km till golfbana
3,0 km till Vadehavet

Regler

Husdjur inte tillåtna
Laddning av elbil är inte tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Gratis inträde/rabatt till badland/simhall

    Skærbæk Svømmehal

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Rengöring in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Rømø

Feriepartner Rømø (nyt)

På Vadehavsperlan Rømø väntar en unik natur på att bli utforskad, särskilt de breda och vita sandstränderna som rymmer oförglömliga minnen. Dessutom erbjuder Rømø massor av aktiviteter, bl.a. olika former av windsport, som inte kan utövas på många andra ställen i Europa. Det finns två alternativ för att ta sig till Rømø – dämningen som förbinder Rømø med fastlandet och färjan som troget pendlar mellan den välkända tyska semesterön Sylt och Rømø. Detta skapar en mängd utflyktsmöjligheter.

Feriepartner Rømø