Logo_Web

Stuga 20335, Syd Samsø, för 8 personer och 1 husdjur

Hus-ID: 20335
Marsk Stigs vej 4, Syd Samsø
8 gäster
4 sovrum
1 badrum
Husdjur: Bara hund tillåtet
Stugor i Syd Samsø, Östjyl­land, med plats för 8 vuxna och 1 husdjur. Trevlig inredning, och det finns dessutom disk­ma­skin i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 5 000 meter till närmaste strand och 1 000 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 193 kvm stor med en tomt på 1 140 kvm.

Andra faciliteter

8 vuxna
1 stk husdjur
2 stk våningar i byggnaden
193 m² boyta
Byggt i 1884
1 140 m² tomtyta
Renovert i 2026
Elvärme

Rum

Badrum
Gäst­to­a­lett
Kök
Matrum
Sovrum : 4
Var­dags­rum

Avstånd

5,0 km till stranden
1 000 m till shopping
1 000 m till re­stau­rang
5,0 km till golfbana
1 000 m till hav

Regler

Husdjur: Bara hund tillåtet
Laddning av elbil är inte tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Rengöring in­klu­de­rad

  • För­bruk­ning in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Samsø

473A6161 Websize
Ö-semester är något alldeles speciellt. Så snart ni sitter på färjan mot Samsø börjar semestern – så snart ni kliver av färjan sänks tempot. Axlarna sänks och se­mester­stäm­nin­gen på Kattegats pärla, Samsø, infinner sig. Här finns små lokala byar med vägbodar som säljer lokala grönsaker, här finns härliga kaféer och de vackraste strän­der­na och ut­sikt­s­punk­ter­na. Vi känner varje vrå av Samsø, vi känner grann­hu­set och vi känner handlaren. Vi står redo att berätta om de små dolda pärlorna på Samsø, som ni inte kan läsa om nå­gon­stans. Välkomna till Samsø.
Feriepartner Samsø