Logo_Web

Stuga 20409, Ballen, för 6 personer och 1 husdjur

Hus-ID: 20409
Nylandsvej 21 A, Ballen
6 gäster
3 sovrum
1 badrum
Husdjur: Bara hund tillåtet
Stugor i Ballen, Östjyl­land, med plats för 6 vuxna och 1 husdjur. Trevlig inredning, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin och disk­ma­skin i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 300 meter till närmaste strand och 500 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 78 kvm stor med en tomt på 757 kvm.

Andra faciliteter

6 vuxna
1 stk husdjur
1 stk våningar i byggnaden
78 m² boyta
Byggt i 2008
757 m² tomtyta
Fjär­rvär­me

Rum

Badrum
Hall
Kök allrum
Sovrum : 3
Var­dags­rum

Avstånd

300 m till kust
500 m till re­stau­rang
5,0 km till golfbana
5,9 km till tennis
300 m till hav
300 m till strand­trap­pa

Regler

Husdjur: Bara hund tillåtet
Laddning av elbil är inte tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Rengöring in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Samsø

473A6161 Websize

Ö-semester är något alldeles speciellt. Så snart ni sitter på färjan mot Samsø börjar semestern – så snart ni kliver av färjan sänks tempot. Axlarna sänks och semesterstämningen på Kattegats pärla, Samsø, infinner sig. Här finns små lokala byar med vägbodar som säljer lokala grönsaker, här finns härliga kaféer och de vackraste stränderna och utsiktspunkterna. Vi känner varje vrå av Samsø, vi känner grannhuset och vi känner handlaren. Vi står redo att berätta om de små dolda pärlorna på Samsø, som ni inte kan läsa om någonstans. Välkomna till Samsø.

Feriepartner Samsø