Logo_Web

Stuga LF622, Doverodde, för 6 personer och 2 husdjur

Hus-ID: LF622
Bakkesiden 22, Doverodde
6 gäster
3 sovrum
1 badrum
Husdjur: Bara hund tillåtet
Stugor i Doverodde, Nord­jyl­land, med plats för 4 vuxna, 2 barn och 2 husdjur. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom disk­ma­skin i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 300 meter till närmaste strand och 6 000 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 56 kvm stor med en tomt på 821 kvm.

Andra faciliteter

2 barn
4 vuxna
2 stk husdjur
56 m² boyta
Byggt i 1974
821 m² tomtyta
Renovert i 1990
Braskamin

Rum

Badrum
Kök
Sovrum : 3
Var­dags­rum

Avstånd

300 m till stranden
6,0 km till golfbana
20,0 km till hav
300 m till fjord

Regler

Husdjur: Bara hund tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Rengöring in­klu­de­rad

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

Destination

Loading...

Feriepartner Limfjorden

Feriepartner Limfjorden

Hos Feriepartner Limfjorden är vi ett passionerat och erfaret team som erbjuder unika semesterupplevelser i Limfjordsområdet. Vi arbetar målmedvetet för att säkerställa att både sommarhusägare och semesterfirare får den bästa möjliga upplevelsen med personlig service och professionell rådgivning. Vår starka lokal förankring ger oss en unik insikt i området, vilket gör att vi kan erbjuda lösningar som passar allas behov. Vi lägger stor vikt vid kvalitet, pålitlighet och närvaro, och vi strävar alltid efter att optimera vår service för att skapa de bästa semesterminnena för våra gäster. Vi är alltid tillgängliga för rådgivning och stöd, vilket gör oss till ett betrott val för både gäster och ägare. Vi är mer än ett byrå – vi är ditt lokala byrå vid Limfjorden!

Feriepartner Limfjorden