Logo_Web

Stuga SL117, Sto­re­bælt­sky­sten, för 5 personer och 2 husdjur

Hus-ID: SL117
Egebækvej 6, Storebæltskysten
5 gäster
3 sovrum
1 badrum
2 stk husdjur
Stugor i Sto­re­bælt­sky­sten, Sydvästra Själland, med plats för 5 vuxna och 2 husdjur. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom tvät­t­ma­skin och disk­ma­skin i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till bastu och internet. Det är 100 meter till närmaste strand och 400 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 76 kvm stor med en tomt på 600 kvm.

Andra faciliteter

5 vuxna
2 stk husdjur
76 m² boyta
Byggt i 1992
600 m² tomtyta
Hav­sut­sikt
Elvärme
Frys

Rum

Badrum
Kök
Sovrum : 3
Var­dags­rum

Avstånd

100 m till kust
400 m till shopping
400 m till re­stau­rang
16,3 km till golfbana
12,7 km till simhall

Regler

Laddning av elbil är inte tillåtet
Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Rengöring in­klu­de­rad

    ,

  • Vatten in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Vestsjælland

Feriepartner Vestsjælland

Med en stugsemester längs den vackra kuststräckan på Vestsjälland får du härliga stränder, fina naturupplevelser och mysiga städer med varsin charm och sevärdheter. Vi värdesätter ett förtroendefullt förhållande, och vi känner våra stugor och deras ägare mycket väl. Vi har starka lokala rötter, eftersom vi är födda och uppvuxna i närheten – och vårt vardagsliv lever vi också här på Vestsjälland.

Feriepartner Vestsjælland