Logo_Web

Stuga K20047, Bjerge Strand, för 5 personer och 1 husdjur

Hus-ID: K20047
Sandstien 2, Bjerge Strand
5 gäster
1 sovrum
1 badrum
1 stk husdjur
Stugor i Bjerge Strand, Sydvästra Själland, med plats för 4 vuxna, 1 barn och 1 husdjur. Trevlig inredning med bl.a. brasa, och det finns dessutom disk­ma­skin i bostaden.
När du hyr denna se­mester­bostad får du även tillgång till internet. Det är 75 meter till närmaste strand och 2 700 meter bort finns inköps­möj­lighe­ter.
Bostaden är 47 kvm stor med ett 15 kvm stort annex och en tomt på 700 kvm.

Andra faciliteter

1 barn
4 vuxna
1 stk husdjur
15 m² annexyta
47 m² boyta
Byggt i 1964
Delvis renoverat i 2009
700 m² tomtyta

Rum

Annex : 2
Badrum
Kök
Sovrum
Var­dags­rum

Avstånd

75 m till kust
2,7 km till shopping
13,3 km till re­stau­rang
23,0 km till golfbana
16,2 km till simhall

Regler

Rökning förbjuden

Inkluderat i priset

  • Av­be­stäl­l­nings­försäkring

  • Rengöring in­klu­de­rad

Destination

Loading...

Feriepartner Vestsjælland

Feriepartner Vestsjælland
Med en stugs­e­me­ster längs den vackra kust­sträck­an på Ve­stsjäl­land får du härliga stränder, fina na­turup­ple­vel­ser och mysiga städer med varsin charm och sevärdhe­ter. Vi vär­desät­ter ett för­tro­en­de­ful­lt för­hå­l­lan­de, och vi känner våra stugor och deras ägare mycket väl. Vi har starka lokala rötter, eftersom vi är födda och uppvuxna i närheten – och vårt var­dags­liv lever vi också här på Ve­stsjäl­land.
Feriepartner Vestsjælland