Feriepartner Bork Havn

Välkommen till Feriepartner Bork Havn, oberoende uthyrningsfirman för uthyrning ditt sommarhus i Bork Havn och det omgivande området.

Feriepartner Bork Havn erbjuder ett stort urval av danska stugor att hyra, så du kan välja lämplig huset storlek för att ta emot dig med de hjälpmedel och bekvämligheter som du vill.

Vi har goda kunskaper om alla bostäder på våra listor, tveka inte att kontakta oss med alla frågor du kan ha. Bork Havn erbjuder natur och landskap som du kan njuta av på din semester och vi kommer att vara glada att guida dig till de mest populära turistattraktionerna i området.

Behöver du hjälp?

Ditt Feriepartner Team

  • Henrik Bruun

    Direktør

    henrik.bruun@feriepartner.dk
    Läs mer
  • Heidi Thorsen

    Ejerrådgiver

    heidi.thorsen@feriepartner.dk 23344647
    Läs mer
  • Amalie Julius Nielsen

    Ferierådgiver

    amalie.nielsen@feriepartner.dk
    Läs mer
  • Camilla Breinholt

    Ferierådgiver

    camilla.breinholt@feriepartner.dk
    Läs mer
  • Mathias Kirk Nielsen

    Ferierådgiver

    mathias.nielsen@feriepartner.dk
    Läs mer
  • Jaqueline Christiansen

    Rengøringsmedarbejder

    borkhavn@feriepartner.dk
    Läs mer
  • Niels Jørgen Rohde

    Servicetekniker

    borkhavn@feriepartner.dk
    Läs mer
  • Birgitte Lange

    birgitte.lange@feriepartner.dk Kontor medarbejder
    Läs mer

Stäng