Feriepartner Bornholm

Välkommen till Feriepartner Bornholm, oberoende uthyrningsfirman för uthyrning ditt sommarhus i Bornholm och det omgivande området.

Feriepartner Bornholm erbjuder ett stort urval av danska stugor att hyra, så du kan välja lämplig huset storlek för att ta emot dig med de hjälpmedel och bekvämligheter som du vill.

Vi har goda kunskaper om alla bostäder på våra listor, tveka inte att kontakta oss med alla frågor du kan ha. Bornholm erbjuder natur och landskap som du kan njuta av på din semester och vi kommer att vara glada att guida dig till de mest populära turistattraktionerna i området.

 

Ditt Feriepartner Team

  • Andreas Brandt-Andersson

    Direktør

    andreas@feriepartner.dk (+45) 56971220
    Läs mer
  • Bent Falkenstrøm

    Bureauleder

    befa@feriepartner.dk (+45) 56971220
    Läs mer
  • Mogens Holm-Jensen

    Ejerrådgiver

    mogens@feriepartner.dk (+45) 56971220
    Läs mer
  • Brianna Hauptmann

    Ferierådgiver

    bornholm@feriepartner.dk (+45) 56971220
    Läs mer
  • Gitte Haagensen

    Ferierådgiver

    gitte.haagensen@feriepartner.dk (+45)56971220
    Läs mer
  • Leni Sostack Larsen

    Ferierådgiver

    leni@feriepartner.dk (+45) 56971220
    Läs mer
  • Luisa Aßmann

    Ferierådgiver

    las@feriepartner.dk (+45) 56935100
    Läs mer
  • Thomas Peper

    Ferierådgiver

    thpep@feriepartner.dk (+45) 56971220
    Läs mer
  • Henning Christiansen

    Servicetekniker

    Henning@feriepartner.dk
    Läs mer
  • Lars Rasmussen

    Servicetekniker

    lara@feriepartner.dk
    Läs mer
  • Ivar Sommer

    ivar.sommer@feriepartner.dk (+45) 56935106
    Läs mer

Stäng